Koszulki z własnym nadrukiem – idealny pomysł na prezent

Prezenty stanowią ważny element życia społecznego, a wiele osób kocha wręczać je innym. Często jednak chce się wręczyć bliskim coś oryginalnego, niepowtarzalnego, a do takich prezentów należą na przykład koszulki z własnym nadrukiem.


Jak stworzyć projekt koszulki z nadrukiem?

 

Nie tylko sklep stacjonarny i sklep online

Istnieje wiele punktów stacjonarnych i usługodawców działających w sieci, którzy dostarczają koszulki na zamówienie, na których można umieścić dowolny nadruk, jednak jak stworzyć projekt?

W dzisiejszych czasach nie jest to trudne, gdyż istnieje wiele darmowych programów graficznych, w których nawet początkujący stworzą miłe oku projekty, a do tego wiele takich programów jest też dostępnych na platformy mobilne, więc można stworzyć projekt nawet podczas podróży, używając smartfona lub tabletu.

Nie tylko sklep stacjonarny i sklep online

Coraz więcej istnieje na rynku także aplikacji mobilnych, które pozwalają błyskawicznie stworzyć projekt koszulki z własnym nadrukiem w sposób natychmiastowy i wysoce wygodny. Wystarczy w aplikacji wybrać tylko fason i kolor koszulki, załadowując też stworzony wcześniej plik. Przed zamówieniem koszulki uzyskuje się jej podgląd. Grafikę można umieścić na niej w dowolnym miejscu.

Po stworzeniu projektu wystarczy tylko opłacić zamówienie i zaczekać, aż koszulki na zamówienie dotrą pocztą. W taki sposób można zamówić spersonalizowany prezent, który zachwyci osobę obdarowaną, a dla tej obdarowującej może on być powodem do wielkiej dumy z samodzielnie przygotowanego projektu. Warto więc chociaż raz wypróbować tego typu usługi.